×
Jump directly to the content
TOP

The Sun

İMANA DAİR SORULAR KURAN

What's Your Reaction?

0
0
0
1
1
2
admin Jul 18, 2019

Dinlerini bir oyun ve bir eğlence edinen ve kendilerini dünya hayatının aldattığı kimseleri bırak! Ve hiçbir kimsenin kazandığı şey yüzünden kendisini helake atmamasını, kendisi için Allah'tan başka hiç bir dost ve hiçbir şefaatçi bulunmadığını Kur'ân ile hatırlat. O, azaptan kurtulmak için bütün varını feda etse, kendisinden alınmaz. Onlar kazandıkları şey yüzünden helake uğratılmışlardır. Onlar için, inkâr ettiklerinden dolayı kaynar bir içecek ve can yakıcı bir azab vardır. (EN'AM/70)

Read more1

REPLY

serhat tepeköylü

serhat tepeköylü5 years ago

haber7.com/zehra-yavuz/haber/511515-kilise-okullarinda-okuyan-ogrenciler-papaz-tacizlerini-anlatiyor/////Baş kısmına bunu yapıştırın

REPLY

Harvey Lewis

Harvey Lewis5 years ago

Siz bu papaza küfür ediyorsunuz! O size yani Müslümanlara küfür etti mi? yok duymadım! Bizim Rab'bimiz İsa Mesih ne demiştir: "Düşmanlarınızı sevin, sizden nefret edenlere iyilik yapın, size lanet edenler için iyilik dileyin, size hakaret edenler için dua edin." Luka6:28 Siz Allah'ı severseniz küfür etmeyin! Çünkü Allah'ı seviyorum diyen de komşusundan nefret eden yalan etmiştir! Allah'ı sevmiyor demektir! Sevin! Nefret etmeyin! Dua edin! Küfür etmeyin artık! Allah'ın sözünü inkar etmeyin!

Read more